Pomoc w rejestracji

Rejestracja samochodów

Oferujemy kompleksową rejestrację samochodów oraz motocykli sprowadzonych z krajów Unii Europejskiej. Załatwiamy szereg dokumentów potrzebnych do rejestracji pojazdu. Nie masz ochoty tracić czasu na chodzenie po urzędach, a chciałbyś jak najszybciej zarejestrować swój pojazd? Przyjdź do nas, a już po dwóch dniach będziesz mógł cieszyć się z jazdy swoim samochodem, motocyklem lub innym pojazdem na polskich tablicach rejestracyjnych, z polskim dowodem rejestracyjnym w kieszeni.

Nie wiesz czy masz już kompletne dokumenty, aby iść do urzędów. Pomożemy Ci je skompletować lub zrobimy to za ciebie.

Załatwimy:

 • Tłumaczenia dokumentów
 • Sprawy w urzędzie celnym
  – Złożymy dokumenty: deklarację AKC-U, wniosek do naczelnika.
  – Wyliczymy akcyzę.
  – Opłacimy opłatę skarbową i akcyzę.
  – Odbierzemy zaświadczenie o zapłaconej akcyzie.
 • Sprawy w urzędzie skarbowym
  – Złożymy odpowiednie dokumenty: VAT-24 lub VAT-23.
  – Odbierzemy zaświadczenie VAT-25.
 • Sprawy w wydziale komunikacji
  – Zarejestrujemy.
  – Odbierzemy tablice rejestracyjne, dowód rejestracyjny czasowy (miękki), kartę pojazdu.
  – Poinformujemy cię o stałym dowodzie rejestracyjnym, gdy będzie do odbioru w wydziale komunikacji.

Skontaktuj się z nami!
Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

Oszczędność czasu

Załatwimy za państwa wszelkie formalności związane z Urzędem Celnym, Urzędem Skarbowym oraz Wydziałem Komunikacji. Po upływie maksymalnie 2 dni klient ma dokumenty w kieszeni, nie traci swojego czasu, który musiałby spędzić w urzędach.

Kompleksowość

Wszelkie formalności związane z rejestracją załatwiamy od A do Z. Nasz klient otrzymuje kompleksową usługę i nie musi sobie zawracać głowy składaniem oraz odbiorem wniosków, przeglądem pojazdu, szukaniem tłumaczy przysięgłych (oferujemy tłumaczenia przysięgłe we wszystkich językach obcych w korzystnych cenach) oraz finalnie rejestracją i ubezpieczeniem pojazdu (AXA, Proama, LINK4, Benefia). Cały złożony proces załatwiamy za klienta!

Indywidualne podejście

Nie jesteśmy ogromną firmą z rozbudowanymi strukturami, dlatego niższe koszty naszej działalności gwarantują konkurencyjne ceny!

Bezpieczeństwo

Nasza firma istnieje na rynku już od ponad 25 lat. Zajmuje się sprzedażą i kupnem pojazdów oraz świadczy usługi w zakresie transportu drogowego. Nie wymagamy zaliczki, klienta rozliczamy w oparciu o poniesione przez nas udokumentowane koszty, do tego momentu pieniądze wykładamy z własnej kieszeni.